Hakkımızda - Susesi Luxury Resort
+90 (242) 710 2400info@susesihotel.comBrand new way to be yourself
Doğa ile barışık, modern bir mimari yaklaşım.
Modern çizgilere sahip bir mimari anlayışıyla tasarlanan Susesi Luxury Resort, 554 konforlu odasıyla, 1200 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır.
Dinamizm ve konfor
Susesi Luxury Resort iç mimarisi, dinamik, konforlu ve cezbedicidir. Neo klasik detaylar ile süslenmiş avangard bir yapıya sahip olan tesis, lüks ve konforu zekice bir araya getirir.
300 metrelik özel plaj
Susesi Luxury Resort, denize sıfır, içerisinde chalet, bar ve dinlenme alanları bulunan 300 metrelik özel plajı ve iskelesiyle hizmetinizde.
HAKKIMIZDA
SUSESİ LUXURY RESORT

“SUSESİ’NDE LÜKS, ABARTI DEĞİL, YAŞAM TARZIDIR.”

Susesi Luxury Resort ekibi olarak, “iyi yaşam”, “iyi yemek” ve “iyi bir tatilin” tüm misafirlerimizin en doğal hakkı olduğuna inanırız. Bu yüzden “gereksiz ve abartılı” değil, “niş ve kaliteli” bir hizmet yaklaşımı sunmayı hedefleriz.

Bizim için lüks, “abartılmış ve gereksiz pahalı” bir hizmet çeşidi değil, konforlu ve cezbedici bir yaşam tarzıdır. Lüks yaklaşımımızı bölgedeki diğer örneklerden ayıran en önemli özellik, cazibe ve estetiği, konfor ve zarafet ile birleştirmekteki 7 yıllık birikimimizdir. Çünkü Susesi’nde hizmetin kalitesi, sunumun gösterişinden, yemeğin lezzeti, tabağın şatafatından, kısacası fonksiyon, formdan, her zaman daha önce gelir.

Bu yüzden, Susesi Luxury Resort çatısı altında çalışan herkesin sadece ve sadece bir tek işe odaklanmasını isteriz; “Size kendinizi her zamankinden daha iyi hissetirmek.”

Hizmet konusundaki bu yaklaşımımız, faaliyete başladığımız tarihten itibaren bugüne kadar geçen yıllar boyunca birçok bağımsız değerlendirme platformunda bölgenin en yüksek memnuniyet oranlarına ulaşmamızı sağlamış ve çabamızı en doğru şekilde ödüllendirmiştir.

Siz de, her yaz tekrarlamak isteyeceğiniz unutulmaz bir tatil için, Susesi Luxury Resort’u tercih edin. Tatilinizden memnun kalarak buradan ayrılacağınızdan emin olmak, bizim görevimizdir.

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

“KURUM KÜLTÜRÜMÜZ”

• Güleryüz, samimiyet ve şeffaflık bizi biz yapan en temel 3 faktördür.
• Ana ilkemiz yüksek kalitede hizmet sunumu ile %100 yakın misafir memnuniyeti yaratmaktır.
• Misafirlerimizin ihtiyaçlarından ötesine nasıl geçeriz sorusuna zaman ayırarak, yeni konseptler yaratma konularında maksimum çaba sarf ederiz.
• Takımımızın her bir üyesi, dürüst, sağlıklı ve güler yüzlü birer ev sahibidir.
• Önceliğimiz misafirlerimizle mükemmel iletişim kurmak ve çalışanlarımız arasındaki sinerjiyi geliştirmektir.
KALİTE VE ÇEVRE ANLAYIŞIMIZ

“KALİTE VE ÇEVRE ANLAYIŞIMIZ”

Beyaz YıldızTemiz bir çevre ve kaliteli bir gelecek için her yıl yeni hedefler belirliyoruz.  Öncelikli hedefimiz mümkün olduğunca az atık üretmek olsa da, üretim yaparken oluşturduğumuz atıkları sınıflandırıyor, geri kazanmak için çalışıyor, geri dönüşümü sağlanamayan atıklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde ve yasalara uygun olarak bertaraf ediyoruz.

Doğal kaynak kullanımımızı ve atık üretimimiz mümkün olan en az seviyeye indirmek için, yeni metotlar geliştirmeye çalışıyor, çevreye dost projeleri ile çevre kirliliğini önlemeyi ve çevre koruma kapsamında kurulan sistemlerin sürekliliğini sağlamayı hedefliyoruz.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 14001:2004 Çevre Güvenliği Yönetim Sistemler

Susesi Luxury Resort Kalite, Gıda ve  Çevre Politikasında misafir memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutmaktadır, bu konuda alınan belgelerin yanı sıra çevre konusunda gösterdiği duyarlılığı ile TUROFED Projesi Beyaz Yıldız, TUROB Projesi Yeşillenen Oteller ve her yıl aldığı Mavi Bayrak ödülü ile çevre dostu bir otel olduğunu kanıtlamıştır

Bu amaçla;

• Çevre ile ilgili tüm mevzuat ve idari düzenlemelere uymayı,

• ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini kurmak, etkin bir şeklide uygulamak ve sürekliliğini sağlamak için gereken kaynakları tahsis etmeyi,

• Enerji ve doğal kaynakları optimum düzeyde kullanmayı,

• Kullanılan hammadde ve yardımcı maddelerde çevre kriterlerine uymayı ve bu maddelerin olumsuz etkilerini kontrol altına almayı,

• Kirliliğin önlenmesini, atıkların azaltılmasını ve kaynağında ayrılarak maksimum geri dönüşümünü sağlamayı,

• Çalışanlarını çevre konusunda vereceği eğitimlerle bilinçlendirmeyi, bilgilendirmeyi ve motivasyonunu sağlamayı

• Çevresel performansı sürekli iyileştirmeyi, ilke edinmiştir.

HEDEFLERİMİZ

“MARKA HEDEFLERİMİZ”

Misyonumuz; 

Kaliteli hizmetlerini, evrensel bir anlayış ile sunarak misafir memnuniyetini sağlarken, ülke turizminin gelişimine de katkıda bulunmak.

Vizyonumuz; 

Hizmet verdiği her alanda misafir memnuniyetini ön planda tutan, sadık çalışanları ile sektörde örnek olan, yenilikçi ve kurumsal bir marka olmak.

KARİYER
İNSAN KAYNAKLARI

“İNSAN KAYNAKLARI”

Susesi Luxury Resort, çağın ve sektörün en güncel insan kaynakları politikalarını titizlikle uygulamaktadır. Bu politikalar; her türlü yasal, sektörel ve toplumsal gereklilik halinde güncellenmekte; günün şartlarına, misafirlerimize ve personelimize en uygun hale getirilmektedir.

Çalışma koşulları ve insan kaynakları değerlerimiz; dürüstlük, açık iletişim, saygı, kültürel farklılıklar, tutku, mükemmeliyetçilik, ekip çalışması, yenilikçilik, yaratıcılık, yetenek gelişimi ve bireysel güçlendirmeyi kapsamaktadır.

Sürekli gelişim

Temel amacımız çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamaktır. Türkiye’nin bu alanda en iyi eğitim firmaları ile yaptığımız çalışmalarla düzenli olarak ve ihtiyaçlara yönelik olarak tüm kadrolarımıza eğitimler verilmektedir.

Motivasyon

“En iyiye nasıl ulaşırız”ın cevabının çalışanlarda  saklı olduğunun bilinciyle yola çıktık. Bu doğrultuda şirket içi iletişim ve paylaşımı arttırarak, çalışanın aidiyet duygusunu güçlendirmeye yönelik ortamlar yaratıyoruz.

Ekip ve şirket içi iletişim

Çalışanlarımız yöneticilerin periyodik olarak yaptıkları bilgi aktarımı sayesinde, sektörel ve şirket içi dinamiklerle ilgili en yetkili ağızdan bilgilendirilir.

Bu politikaların hayata geçirilmesinde dikkate aldığımız öncelikler:

• Personel alımı ve planlamasında gelecekte oluşabilecek ihtiyaçları da dikkate almak ve seçim süresince adaylara eşit fırsatlar sunma,

• Çalışanlarımızın gelişim, performans ve efektif kariyer yönetimi için uygun sistemler kurmak ve işletmek,

• Çalışanların öneri ve beklentilerini dikkate alarak bağlılığı güçlendirici yaklaşımlar

SİTE KULLANIM KOŞULLARI
SİTE KULLANIM KOŞULLARI

“Web Sitesi kullanım koşulları”

Susesi Luxury Resort  Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu sayfayı kullanılarak Susesi Luxury Resort’a iletilen kişisel bilgilerin kullanılması, Gizlilik Politikası bölümünde düzenlenen koşullar ile mümkün olmaktadır

Susesi Luxury Resort  Web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu web sitesinin sahibi Bata Turizm A.Ş. adına Susesi Luxury Resort olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi tarafımıza aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz. Siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş oluyorsunuz.

1.Susesi Luxury Resort, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer.

2. İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Antalya Mahkemeleri münhasıran yetkilidir. Susesi Luxury Resort’un kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

3. Susesi Luxury Resort web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. Susesi Luxury Resort’un web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu,şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve Susesi Luxury Resort’un WEB sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

Web Sayfasında Değişiklik Yapma Hakkı

Susesi Luxury Resort, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürülüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
Susesi Luxury Resort, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata , ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Web Sayfalarına Link Verilmesi

Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, Susesi Luxury Resort link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı Susesi Luxury Resort dışındaki kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı Susesi Luxury Resort’tan bağımsız şekilde ilgili kuruluşun koşul ve şartları tahtında gerçekleşir, Susesi Luxury Resort bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır.
Susesi Luxury Resort bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı muvafakatına bağlayabileceği gibi, Susesi Luxury Resort’un uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyarı

Susesi Luxury Resort Web Sitesi’nin sahibi Bata Turizm A.Ş.’dir. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu Susesi Luxury Resort’un ya da Susesi Luxury Resort’un lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. Susesi Luxury Resort’tan önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Susesi Luxury Resort, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Susesi Luxury Resort, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu siteye ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile Susesi Luxury Resort’un kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından beri kılındığı kabul edilmektedir.

BASIN
KURUMSAL DÖKÜMAN

“KURUMSAL DÖKÜMANLAR”

Sayın basın mensubu / ajans temsilcisi,

Aşağıdaki linkleri kullanarak çeşitli mecralarda kullanılmak üzere hazırlamış olduğumuz logo, factsheet, fotoğraf ve video dokümanlarımıza ulaşabilirsiniz.

  1.  Logolar için tıklayın. 
  2. Factsheet için tıklayın.
  3. Fotoğraflar için tıklayın.
  4. Otel videosu için tıklayın. 
  5. Tanıtım filmi için tıklayın. 
BASIN BÜLTENLERİ

“SUSESİ LUXURY RESORT BASIN BÜLTENLERİ”

Sayın basın mensubu;

Susesi Luxury Resort olarak, 2014 yılı itibariyle basın bültenlerimizin dağıtımı için kurumsalhaberler.com platformunu tercih etmiş bulunmaktayız.

Bu doğrultuda, basın bültenlerimize aşağıdaki adres üzerinden erişebilir, hakkımızdaki haberler için, sitemizde bulunan “basında susesi” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantı adreslerinden bize ulaşabilirsiniz:

  • info@susesihotel.com
  • +90 (242) 710 2400
  • İskele Mevki 07450 Belek / Antalya

SUSESİ LUXURY RESORT – BELEK

2007 yılının Eylül ayında, İçdaş A.Ş.’nin öz yatırımıyla hizmete giren Susesi Luxury Resort, 5 yıldızlı “Ultra Herşey Dahil” konseptinde haftada 7 gün / 24 saat yiyecek / içecek ve konaklama hizmeti sağlamaktadır.

Belek Çarşı mevkii’ne 2km, Antalya Uluslararası Havaalanı’na 35km, Antalya şehir merkezine ise 40km mesafede yer alan tesisimiz, denize sıfır olarak konumlanmıştır.

Çeşitli tiplerde toplam 554 odaya sahip olan otelimizde, 1200 kişilik konaklama kapasitesi bulunmaktadır. Bütün odalarımızda çay – kahve set-up’ı, bornoz, terlik, minibar, internet kullanımı ve dijital kasa ücretsiz sunulmaktadır. Odalarımızın tamamında LCD TV ve merkezi klima sistemi yer almaktadır. Oda temizliği günlük yapılmakta, havlular her gün değiştirilmektedir.

Tesisimizin, 300m. uzunluğunda kendine ait bir plajı bulunmakta ve bu plajda tüm misafirlerimize şezlong, havlu, minder vb. gibi güneşlenme ekipmanları ücretsiz sağlanmaktadır. Susesi Luxury Resort’un, su parkı ve profesyonel bakım personeli eşliğinde hizmet veren bir çocuk kulübü de bulunmaktadır.

6’sı temalı a’la carte, 2’si açık büfe, kalanı ise snack olmak üzere toplam 13 restoran ve 12 bar ile yiyecek / içecek hizmete veren tesisimizde, kongreler için özel düzenlenmiş 3600m2 genişliğinde bir fuaye alanı dahil olmak üzere toplam 6000m2 büyüklüğünde dev bir kongre merkezi de yer almaktadır.

“Susesi Luxury Resort, 2007’den beri, bağımsız değerlendirme kuruluşlarınca saptanmış yüksek memnuniyet oranıyla misafirlerinin hizmetinde. ”

– Susesi Luxury Resort

İLETİŞİM

Hızlı bir şekilde iletişime geçmek için...