Doktor ve Sağlık - Susesi Luxury Resort
+90 (242) 710 2400info@susesihotel.comBrand new way to be yourself

SEVDİKLERİNİZİN SAĞLIĞI, GÜVENCEMİZ ALTINDA.

DOKTOR HİZMETİ

Susesi Luxury Resort’te, sağlığınız değerlidir. 

Bu yüzden, sağlığınızla ilgili tüm acil durumlara ön müdahalede bulunabilmek amacıyla tesis içerisinde gerekli donanıma sahip bir sağlık ofisi yer almaktadır. Sağlık ofisimizde her gün düzenli olarak sağlık personeli ve doktorumuz hizmet vermektedir.

Bununla birlikte, gerek sağlık turizmi konuklarımız gerekse de tatili esnasında rahatsızlanan tüm misafirlerimiz için, otelimize sadece 10 dakika mesafede bulunan sözleşmeli ve tam teşekküllü hastanemiz, her türlü hasta, yaşlı ve acil bakım hizmeti için hazır beklemektedir. 

SAĞLIĞINIZ VE GÜVENLİĞİNİZ İÇİN HER AYRINTIYI DÜŞÜNDÜK.

Antalya, sağlık turizmi alanında Türkiye’nin en gelişmiş kentlerinden biridir. 

Son zamanlarda ülkemizin hızla rekabet gücünü  arttırdığı alanlardan biri olan sağlık turizminde, Avrupa ülkelerinde maliyeti oldukça yüksek olabilen sağlık ve estetik hizmetlerinden faydalanmak isteyen tüm hasta ve konuklara, görece daha düşük maliyetlerle, operasyon veya tedavi sonrası bakım ve yenilenme sürecinde lüks tatil imkanlarının da yer aldığı benzersiz fırsatlar sunulmaktadır.

Antalya, özellikle kış aylarında, ılıman iklimi, düşük nem oranı, rakımı ve bölgede yer alan tam donanımlı bir çok sağlık tesisi ile, hasta ve yaşlıların bakım ve tedavisi için son derece uygun bir kenttir.

“Susesi Luxury Resort, günlük hizmet veren sağlık personeli ve sözleşmeli hastanesiyle, tüm acil durumlarda yanınızda.”

– Susesi Luxury Resort

İLETİŞİM

Hızlı bir şekilde iletişime geçmek için...